Komnata Dyskusyjna Biblioteki Galimoryjskiej

Słowa krytyki i pochwały dla twórców galimoryjskich.


#1 2007-08-07 13:21:32

tatsu

Administrator

Punktów :   

Tatsu : Pierwsza bitwa przeciw armiom zła...

Zapraszam do dyskusji.

Offline

 

#2 2007-08-26 23:27:58

Ir Khazur

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tatsu : Pierwsza bitwa przeciw armiom zła...

Chyba najciekawsze wydarzenie pierwszej ery. Dobrze je pamiętam choć to było tak dawno.  Tu brakuje kilku pomniejszych zdarzeń ale przyznać muszę że pomimo tego dokładnie opisałaś przebieg całej bitwy.

Tylko jedna rzecz mnie trochę dziwi, jak dobrze pamiętam bohaterów było 12-stu:
1. Alvaron
2. Barbrius
3. Keroloth
4. Khazur
5. Thork
6. Avienar
7. Uplink
8. Tatsu
9. Krraig
10. Nathaniel
11. Berthonrdin
12. Mortuus


Ty pani opisałaś 11-stu, przez chwile nawet myślałem że ja źle policzyłem ,lub nie zauważyłem kogoś. Jednak nie pomyliłem się, w histori nie wspomniałaś Lady o Mortuusie. I dlatego też mam jedno pytanie. Zapomniałaś o nim wspomnieć pani? Czy też może specjalnie nie wspomniałaś o nim? Oczywiście to tylko ma ciekawość nie jakiś zarzut ; ]

Offline

 

#3 2007-08-27 08:59:04

tatsu

Administrator

Punktów :   

Re: Tatsu : Pierwsza bitwa przeciw armiom zła...

Pamięć moja zawodna. Pisałam te wspomnienia na długo po tym, jak się rozegrały, zatem błędy mogły się wkraść.
Pana Mortuusa nie ujęłam, gdyż nie chciałam wymyślać jego dokonań. Wszak mógłby się obrazić za przypisywanie mu czegoś, czego nie dokonał. Kilka szczegółów świadomie pominęłam. Tych, które wydawały mi się mało istotne dla całości zdarzenia, a dotykające tylko i wyłącznie mnie (pod koniec bitwy, a raczej już po niej).
Z tego wynika, iż będę musiała odnaleźć w swej pamięci tamto zdarzenie i zredagować opowiadanie. Pech chciał, iż wtedy nie myślałam o zbieraniu logów z karczmy. Wtedy obraz bitwy byłby pełny i prawdziwy do ostatniej kropki.

Offline

 

#4 2007-08-27 16:26:39

Ir Khazur

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tatsu : Pierwsza bitwa przeciw armiom zła...

Cóż, musze przyznać iż Mortuus tylko kilka razy się odezwał, tak w sumie to Mortuus jedynie walczył z potworami, głównie przy pomocy swych stworzonych macek. Lecz mimo to poprostu w opowiadaniu zabrakło mi choćby wspomnienia o nim. Rozmawiałem z nim jakiś czas temu to właśnie mi powiedział że żałuje iż o nim w ogóle nie wspomniałaś. Cieszył się z tego że chociarz jego podobizna w karczmie na obrazie się znajduje.
Niewiem Pani czy powinnaś zredagować opowiadanie, nie chciałem byś przeze mnie myślała o zmianach. Poprostu byłem ciekaw czemu o nim nie wspomniałaś i już poznałem odpowiedź za którą dziękuje.

Także żałuje że wtedy nikt o logu nie pomyślał, ja szczerze myślałem że to będzie jedna z wielu bitew, jak się okazało była to jedyna taka.

Offline

 

#5 2007-08-27 23:08:44

tatsu

Administrator

Punktów :   

Re: Tatsu : Pierwsza bitwa przeciw armiom zła...

Pytałam się każdego, co kto pamięta z tej bitwy. To, co mi każdy przesłał ze swych wspomnień, wsparłam własnymi. Jeśli ktoś nie odpowiedział na mój list, bądź napisał, że nic nie pamięta został tylko wspomniany, lecz jego dokonania zostały zapomniane.
Może uda mi się dogrzebać cudem do logu z bitwą i wtedy opowiadanie powstanie na nowo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plBiałogóra wczasy materace janpol Przeprowadzki Chorzów tanio